
Wenskaarten
Bekijk alle Wenskaarten
‘De nieuwe Stephen King komt gewoon uit Nijmegen.’ De Telegraaf
Het nieuwe meesterwerk van een internationaal fenomeen.
IJzingwekkende spanning en folklore smelten moeiteloos samen in Orakel
In Orakel keert een markant personage uit HEX terug: Robert Grim
‘Briljant en volstrekt origineel.’ Stephen King
Op een mistige winterochtend zien Luca Wolf en Emma Reich een achttiende-eeuws zeilschip in een bollenveld bij de duinen liggen. Orakel, staat er op de achtersteven. Het ligt er, in alle opzichten, verkeerd. Emma kan haar nieuwsgierigheid niet bedwingen en gaat het luik op het hellende dek binnen. Niemand ziet haar nog terug. Luca blijft verbijsterd achter: hij wilde haar wel achternagaan, maar iets hield hem tegen. De uitdrukking op haar gezicht toen ze door het luik ging, maakte hem bang…
Niet veel later zijn er elf mensen verdwenen, worden Luca en zijn moeder afgeschermd van de wereld vastgehouden en staan de geheime diensten voor een raadsel. Alles moet uit de kast worden gehaald om een mediastorm te voorkomen. Maar als men graaft in een ver verleden om het mysterie van de Orakel te ontrafelen, blijkt het schip een voorbode te zijn van iets onheilspellends.
In de pers
‘Dit boek zul je niet snel vergeten.’ Trouw
‘Robert Grim [uit HEX] is terug. Met dezelfde cynische kijk op de wereld en een onverholen minachting voor autoriteit. Zo’n comeback uit de as is alleen een cultheld gegeven.’ de Volkskrant
‘Olde Heuvelt weet de thrillerliefhebber opnieuw mee te sleuren en het spanningsniveau op te bouwen.’ de Gelderlander
‘Orakel is helder en doordacht geconstrueerd [en] stevig verankerd in de wereld van vandaag. Olde Heuvelt leidt het leven van een literaire rockster.’ Humo
Over Echo:
‘Virtuoos geschreven.’ de Volkskrant
‘Steekt Stephen King naar de kroon.’ **** VN Detective & Thrillergids
Over HEX:
‘Een van de origineelste, slimste en engste boeken die in de eenentwintigste eeuw zijn gepubliceerd.’ New York Journal of Books
‘HEX doet denken aan Spielberg, een fantastisch en onvergetelijk verhaal.’ The Guardian
‘HEX is griezelig, pakkend en origineel.’ George R.R. Martin
Aantal pagina's
528
Bindwijze
Softcover
Taal
Nederlands
Vaste boekenprijs
Ja
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Verzending
De verwachte levertijd is 1 werkdag, bekijk de actuele levertijd melding bij de gele “In winkelmand” knop. De bestelling wordt op het aangegeven thuis- of werkadres bezorgd door PostNL of DHL.
Ruilen & retourneren
Wil je een artikel ruilen? Stuur het artikel retour en plaats een nieuwe bestelling. Wil je een artikel retourneren? Dit kan binnen de zichttermijn van 30 dagen.
Afgebeelde accessoires
Alle artikelen worden zonder eventueel afgebeelde accessoires geleverd, zoals bijvoorbeeld stickervellen of washi tape etc. Indien er wél accessoires worden meegeleverd met het product, dan is dit uitdrukkelijk vermeld in de productomschrijving.
Veilig en vertrouwd
Invulboekjes.nl wordt actief gecontroleerd én is gecertificeerd door de onafhankelijk partij: Stichting WebwinkelKeur. Zo doen we er alles aan zodat jij veilig kunt shoppen.
Reviews
Er zijn nog geen beoordelingen.