
Morgen in huis
Een bijzondere dag voor de aanstaande mama
€22,99
Kleur: Beige |
Leuke en handige extra's bij het babyshowerboek:
Grote of zakelijke bestelling?
Maak op de Babyshower een mooi aandenken met wensen en foto’s voor de aanstaande mama. In dit babyshowerboek kan iedereen zich vast voorstellen aan de mini, maar onder andere ook de naam, geboortedatum, lengte en het eerste woordje raden. Door het boek heen is genoeg plek voor leuke kiekjes van deze mooie dag.
Daarnaast is er een invulpagina voor de aanstaande mama, organisatie, cadeautjes, lieve vrienden en raden jullie elkaars babyfoto’s! Niet alleen leuk om op deze bijzondere dag in te vullen, maar misschien wel nog leuker om later terug te kijken.
Aantal gasten
25
In te vullen voorspellingen
Datum, Eerste woordjes, Geslacht, Haarkleur, Lengte, Naam
Baby wensen
Ja
Mommy to be pagina
Ja
Aantal pagina's
62
Bindwijze
Hardcover, Linnen cover
Taal
Nederlands
Kleur
Beige
Afmetingen
H: cm x B: 21cm x L: 21cm
Artikelnummer
7422252062095
Bezorging van je bestelling
Bekijk de actuele levertijd melding bovenaan deze pagina bij het product. De bestelling wordt op jouw aangegeven thuis- of werkadres bezorgd door PostNL of DHL. Je kunt ook kiezen voor een DHL- of PostNL afhaalpunt in de buurt.
Ruilen & retourneren
Wil je een artikel ruilen? Stuur het artikel retour en plaats een nieuwe bestelling. Wil je een artikel retourneren? Dit kan binnen de verlengde zichttermijn van maar liefst 30 dagen.
Getoonde accessoires op afbeeldingen
Alle artikelen worden zonder eventueel afgebeelde accessoires geleverd, zoals bijvoorbeeld stickervellen, decoratie of washi tape etc. Indien er wél accessoires worden meegeleverd met het product, dan is dit uitdrukkelijk vermeld in de productomschrijving.
Veilig & vertrouwd winkelen
Invulboekjes.nl wordt actief gecontroleerd én is gecertificeerd door de onafhankelijk partij Stichting WebwinkelKeur. Zo doen we er alles aan zodat jij veilig kunt shoppen. Bekijk ons: keurmerk en klantreviews.
"*" geeft vereiste velden aan
Dit leuke invulboek al voor de 2e keer gekocht voor een babyshower, super leuk om in te laten vullen door de gasten en te vullen met (polaroid)foto’s.
Leuk boekje voor een babyshower